Wpis z mikrobloga

@nieudacznikzyciowy: albo brudna piwnica albo styl femboya.
To co widzę na tym zdjęciu to jakieś udawanie człowieka sukcesu, który raczy się białym winem na swoim zgodnym z trendami laptopie w nowoczesnym budownictwie (lub przynajmniej nowocześnie wykończonym mieszkaniu w centrum)
  • Odpowiedz