Aktywne Wpisy

AndresIniesta +11
Powiedzcie dlaczego macie luksus wyczekiwania szlagiera Paragwaj-USA w środku nocy?
Ja nową robotę zaczynam dopiero w sierpniu, więc idealnie na mundial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
Ja nową robotę zaczynam dopiero w sierpniu, więc idealnie na mundial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz

Moseva +39
Kiedyś to było. Pisało się wpis na wykopie o 5 rano i było 20 plusów, bo ludzie siedzieli.





potrzebuje pełną listę dostawców gdzie można kupić
legal / nielegal
plusx tvteam i inne wynalazki
chce sprawdzić jak to działa
@wykopeel: coś ci sie chyba pomylilo, chcesz cos od nas i pyskujesz? no chyba temat wyczerpany
Komentarz usunięty przez autora
Apropo combo, pisałem priv. lukniesz? ;)
Swoją drogą od jutra Plusx uruchamia VOD ciekawe czy będzie dobry.
A co do VOD... Co? Raczej to fejk info, admin sam pisał, że nie planują VOD. Chyba, że VOD powtórka KSW właśnie jak to z każdą galą bywa.