Wpis z mikrobloga

Siemanko, mam dylemat… kilka lat temu zgłosiłem do pana materaca a właściwie tylko napisałem maila że materac po 3 latach zapada się. Odesłali żebym wysłał im zdjęcie odkształcenia. Ciężko wysłać coś co się dzieje jak się położysz… małe dzieci, praca itp więc nie zaangażowałem się mocno, ale teraz to już jest naprawdę kiepsko na tym materacu. czy w ogóle mam szanse na reklamację jeszcz ejak dwa lata temu nie wysłałem im zdjęć a rozpocząłem proces reklamacji? #materace #reklamacje #remontujzwykopem #meblujzwykopem #materac
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anhydryt: podeślij zdjęcie, bo w sumie mam chyba podobnie, tylko materac z Jyska - tam gdzie się leży jest wyraźnie bardziej miękko i dołek niż na środku
  • Odpowiedz
am gdzie się leży jest wyraźnie bardziej miękko i dołek niż na środku


@roonie: @anhydryt nie całkiem w temacie, ale może się przyda na przyszłość: gdy sam kupowałem materac, trafiłem w salonie materacy (jakiś lokalny, nieistniejący już) na gościa, który mnie przekonywał, że materace sprężynowe są fajne, bo "sprężynują", ale nie są trwałe i zwykle po latach się zapada centralna część. Jako alternatywę podsuwał materace z termogąbki. Były z
  • Odpowiedz
@anhydryt: Pomagamy w takich sytuacjach. Jeżeli materac wyraźnie się zapadł lub stracił właściwości, często da się jeszcze podjąć działania reklamacyjne albo przynajmniej odzyskać część pieniędzy. Wiele osób rezygnuje z reklamacji, bo wydaje się to skomplikowane albo za późno, a w praktyce da się ją pozytywnie zakończyć. Szczegóły i bezpłatne wskazówki znajdziesz na https://onsen.eu/pomoc-konsumencka :) Warto spróbować - często więcej da się zrobić, niż się wydaje.
  • Odpowiedz