Aktywne Wpisy

Paula_pi +17
Ciekawe co robili ludzie w nocy przed włączeniem internetu. Gadali sami do siebie?

Mam znajomego programistę w wieku 50 lat i koleś co chwila się doszkala, a to z AI, a to z bezpieczeństwa, a to jakieś inne chuje muje, non stop mi wysyła jakich to kursów nie skończył xD.
Mój ojciec skończył zawodówkę, poszedł do pierwszej pracy jako elektryk i wiedza, którą zdobył w szkole wystarczyła mu do emerytury.
#programista15k #pracbaza #praca
Mój ojciec skończył zawodówkę, poszedł do pierwszej pracy jako elektryk i wiedza, którą zdobył w szkole wystarczyła mu do emerytury.
#programista15k #pracbaza #praca





Łagodna w smaku I bez goryczki.
Pita w kilku miejscach. Ostatnio w wiedniu trafiona wybitnie łagodna i najlepsza w życiu ale nie powiedzą jaka to :/
A w Polsce to się czasem trafi że jest jak kompot z trawy. A chciałbym robić w domu i jak już kupować to smaczna.
#matcha