Wpis z mikrobloga

@zolnierzzezmechu: Mi też zniknęło.

@DeoLawson Ale najpierw PKO pobiera na odsetki, a dopiero potem nadpłaca kapitał. A to, co pobrał na odsetki, idzie na kapitał dopiero w następnej racie. Wychodzi na to samo, ale w ten sposób nadpłata musi być w wysokości co najmniej naliczonych odsetek na dzień wykonywania nadpłaty.
  • Odpowiedz
  • 1
@zolnierzzezmechu Z przyczyn technicznych musieliśmy tymczasowo wyłączyć możliwość wyboru przeznaczenia nadpłaty. Pracujemy, aby przywrócić tę funkcję. Do tego czasu nadpłatę będziemy rozliczać zgodnie z umową. Przepraszamy za niedogodności.
  • Odpowiedz