Wpis z mikrobloga

Cześć.
Szukam latarki na wieczorne spacery z psem, do +/- 300 zł.
Zależy mi na w miarę mocnej latarce, bo psa często puszczam luzem i chciałbym go mieć na oku.

W oko wpadły mi 2 modele Mactronic (ktoś tu kiedyś polecał tę firmę):
- BLACK EYE 1550,
- Patrol RX.
Warto brać którąś z nich? Może ktoś ma i może się podzielić opiniami?
A może znacie tańsze a lepsze latarki?

Z góry dzięki za pomoc :)

#latarka #latarki #outdoor #survival #spacer
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zależy mi na w miarę mocnej latarce, bo psa często puszczam luzem i chciałbym go mieć na oku.


@wiadomix: byle czołówka na głowę, żeby się nie wyrypać, jakaś ręczna, żeby kierować bez kręcenia głową, trzecia migająca pozycyjna na psa.
  • Odpowiedz
  • 0
@wykopyrek:
Dzięki za sugestię z tą lampką na psa, w ogóle o tym nie myślałem.
Czołówkę mam i właśnie szukam ręcznej bo niewygodnie tak kręcić głową za psem :)
  • Odpowiedz
Warto brać którąś z nich?


@wiadomix: nie
podbite oko ma mały zasięg i mało lumenów jak na tak dużą latarkę.
taka mała do kieszeni ma lepsze parametry od niej. bez
  • Odpowiedz
  • 0
@wiadomix: do ręki Maglite. Dobrze świeci, a i do samoobrony się nadaje. Nie na darmo każdy amerykański PD ma na wyposażeniu.

Jak na głowę to LEDLenser.

Zamykam dyskusję.
  • Odpowiedz