Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki
Kilka lat temu miałem w swoim EDC latarkę Olight, spróbowała się bardzo dobrze ale teraz potrzebuje latarki kątowej na czoło.
Głównie na nocne spacery z psem.
Jestem ciekaw jak w temperaturze bliskiej zera ten model się sprawdzi i czy jest jakaś tańsza alternatywa lub sprzęt jakościowo lepszy za te max 250 zł

#edc #latarki #outdoor #bushcraft #pytaniedoeksperta
lenovo99 - Czołem Mirki
Kilka lat temu miałem w swoim EDC latarkę Olight, spróbowała ...

źródło: IMG_5006

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lenovo99: Sofirn HS10 mordo. Zerknij na Ali. Używam na codzień, porządne latarki za uczucie pieniądze. Na Ali idzie wyrwać za 65zl już z ogniwem.
Mają spory wybór jeśli chodzi o "temperaturę" światła diody. Można sobie kupić taką która świeci w kolorach żarówki z żarnikiem
Służy mi też jaki latarka dodatkowa/awaryjna w góry i dom lasu, normalnie w górach używam Fenixa HL 65R ale często zakładam tego Sofirna bo jest mały
ZakladGospodarkiOdpadami - @lenovo99: Sofirn HS10 mordo. Zerknij na Ali. Używam na co...

źródło: 1000013919

Pobierz
  • Odpowiedz