Wpis z mikrobloga

  • 0
@Wasior123: W takim razie skoro się ze mną zgadzasz prosił bym o wykp mojego arta - są tam streszczone punkty o problemach ze strykerami - może to wywoła jakąś większą dyskusję społeczną i presję na nasze ciamajdy
  • Odpowiedz
@Wasior123: racja zamiast iść drogą Turecką i rozwijać swój przemysł skupiliśmy wszystko co się dało za Horrendalne pieniądze, wojny nie będzie i zostaniemy ze 'złomem' bez własnego przemysłu
  • Odpowiedz
  • 1
@panDario: Pełna zgoda - od siebie jeszcze dodam, że armia bez własnego zaplecza przemysłowego przegrywa nie na froncie, tylko przy stole negocjacyjnym (bo państwo staje się żetonem w czyjejś grze - patrz Ukraina)
  • Odpowiedz