Wpis z mikrobloga

#przegryw ja bardzo chce poznać odpowiedz na jedno zasadnicze pytanie jak to jest, że ludziom którzy maja x10 x100 x1000 razy gorzej odemnie doswiadczaja ich choroby i ciężkie życie no jak oni dają radę, że im sie nie odechciewa, że tych jabłonek w statystykach nie ma x100, no chyba, że są tylko tego nie widać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grand_khavatari: Chyba tylko pierwotna chęć przetrwania trzyma ludzi przy życiu którzy mają gorzej. W porównaniu do ludzi żyjących w Bangladeszu to mam bajke, a nadal depresja, anhedonia oraz zachowania autodestrukcyjne towarzyszą mi na codzień
  • Odpowiedz