Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 206
@Wykopek_Jeden: Mamy inne geny od was. Jesteśmy po prostu nie tylko bardziej inteligentni, ale i ładniejsi.

Poziom spożycia wódy też gra istotną rolę w rozwoju ogólnego zezwierzęcenia.
  • Odpowiedz
  • 12
myślisz że lepiej się zaprezentujesz w kamerce gdy już cię wezmą w kamasze?


@Wykopek_Jeden: a co ciebie tak denerwuje w tym, że ktoś się z pokonywania ruskich cieszy?
  • Odpowiedz
@Wykopek_Jeden: Nie przesadzaj, nie ma głodu w rosjii, to nie Afryka. Oni gniją na tych zapadłych dziurach, wegetują i żyją ruską propagandą, która wmawia im że są najsilniejsi. Wstępują do armii, bo kasa jak na ich warunku jest duża, potem po szkoleniu dwutygodniowym przyjeżdżają na front, gdzie widzą że straty są kosmiczne, i mają 2 wyjścia, albo idą na szturm i są bohaterami takich obrazków jak ten wyżej, albo protestują
  • Odpowiedz