Wpis z mikrobloga

dla ciebie mała cena. Dla Ukrainy to olbrzymia cena.


@Metris: To prawda, serce boli, co spotyka niewinnych cywili po ataku tego zbrodniczego państwa, rozumiem cię. Ale jako polski Polak z Polski powinieneś się cieszysz, że dzięki ich ofierze jesteśmy bezpieczni.
  • Odpowiedz