Wpis z mikrobloga

Jak w mBanku otworzę sobie usługę wielowalutową to normalnie będę mógł z niego przelewać na dolarowe konto na XTB bez żadnych prowizji za przewalutowanie, nie?
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blackhorn bedziesz mial tylko oplate za przelew w usd.
Bez oplat da sie to ogarnac walutomatem. Wplacasz na walutomat pln albo eur z MBANKU wymieniasz w walutomacie i wyplacasz bezpostednio na xtb.
Jest to tez szybsza opcja, bo pienąadze na koncie w XTB bedziesz mial w 2-3h, a nie po kilku dniach
  • Odpowiedz