Wpis z mikrobloga

P--------i mnie ze smogiem w tym kraju.
Zdrowiej jest siedzieć zamkniętym w czterech ścianach ,niż iść pobiegać, czy choćby na głupi spacer...

Jest gdzieś w Polsce rejon, gdzie powietrze jest w miarę okej? Mapy pokazują różnie, zależy jak zawieje.

#powietrze #smog #zalesie #j--------e #zdrowie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LeslieDancer: zazwyczaj zanieczyszczenia są chwilowe i lokalne, więc można w tym czasie ograniczyć wietrzenie i wychodzenie, dwa w cywilizowanym kraju wsiadasz w samochód i jedziesz do lasu, gdzie smrodu nie ma
  • Odpowiedz
Życzę wszystkim palącym śmieci i węgiel z gówna


@Cptdiv2: to patola oczywiście, palić należy tylko suchym drewnem, ew. z dodatkiem odpowiedniego węgla
  • Odpowiedz