Wpis z mikrobloga

Jakiś kretyn zaplanował wywóz szkła o 7:20 w sobotę. Jakim trzeba być bezmózgiem, żeby wpaść na taki pomysł. Każdy inny rodzaj śmieci mogli zabrać, to nie kur$@, dzwonią tym szkłem w całej okolicy.
#zalesie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach