Aktywne Wpisy

PtactwaWiele +917
MyΕlaΕem ΕΌe wykopki jak zwykle przesadzajΔ
z odklejkΔ
w gastro. AΕΌ do wczorajβ¦
ByΕem w pewnym lokalu z meksykaΕskim jedzeniem w okolicach wrocΕawskiego rynku. Nie byΕo obsΕugi kelnerskiej trzeba byΕo podejΕΔ do baru i wziΔ Δ karty samemu. I spoko - ja tam nie przepadam jak ktoΕ za mnΔ biega. WybraΕem sobie jedzenie i podszedΕem do lady zΕoΕΌyΔ zamΓ³wienie. A Pani podajΔ c mi terminal do zapΕaty pyta czy chce daΔ napiwek xDDD
Rozumiecie? Jeszcze
ByΕem w pewnym lokalu z meksykaΕskim jedzeniem w okolicach wrocΕawskiego rynku. Nie byΕo obsΕugi kelnerskiej trzeba byΕo podejΕΔ do baru i wziΔ Δ karty samemu. I spoko - ja tam nie przepadam jak ktoΕ za mnΔ biega. WybraΕem sobie jedzenie i podszedΕem do lady zΕoΕΌyΔ zamΓ³wienie. A Pani podajΔ c mi terminal do zapΕaty pyta czy chce daΔ napiwek xDDD
Rozumiecie? Jeszcze




@KieszonkowyChad92: W ΕΌyciu nie
@KieszonkowyChad92: Z czego?
@KieszonkowyChad92: I co to jest warte? xD
@KieszonkowyChad92: We Εbie ci sie nie mieΕci nawet najwyraΕΊniej jeΕli to prΓ³bujesz jakoΕ porΓ³wnaΔ do "peklung" xD
MoΕΌesz siΔ wyszaleΔ i to przy okazji z ludxmi, moΕΌesz siΔ cieszyΔ muzykΔ i chlaΔ i braΔ co chcesz, sam fakt ΕΌe tyle ludzi wokΓ³Ε tak samo siΔ z tego cieszy zmienia wszystko. NajwyraΕΊniej nie masz zwyczajnie pojΔcia. WspΓ³Εczuje albo zazdroszcze bo moΕΌe ty nie