Wpis z mikrobloga

a co jest warte bycie w klubie XD

@KieszonkowyChad92: We łbie ci sie nie mieści nawet najwyraźniej jeśli to próbujesz jakoś porównać do "peklung" xD
Możesz się wyszaleć i to przy okazji z ludxmi, możesz się cieszyć muzyką i chlać i brać co chcesz, sam fakt że tyle ludzi wokół tak samo się z tego cieszy zmienia wszystko. Najwyraźniej nie masz zwyczajnie pojęcia. Współczuje albo zazdroszcze bo może ty nie
  • Odpowiedz