Wpis z mikrobloga

@sawes05: fajna taka klitka bez okien i łazienki (? Nie widać jej na zdjęciach) - z plusów:
- brak potrzeby montażu rolet zewnętrznych czy zasłon przyciemniających
- nigdy nie zapomnisz zasłonić firanki czy rolety - dajemy na to pisemną gwarancję!!!
- pełna prywatność przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów!!
- dzięki innowacyjnej podejściu niewiele hałasu przedostaje się z zewnątrz do wnętrza lokalu- cisza i spokój daje komfort i przytulność, której potrzebujesz
- dowolność wyboru miejsca wykonania
  • Odpowiedz