Wpis z mikrobloga

@FedoraTyrone: dla mnie mcroyal i wieśmak topka
częściej wybieram tego pierwszego bo ma mniej kcal, lepsze makro i jest wygodniejszy w jedzeniu (mniej wypadających składników typu sałata i pomidor).

a big mac wcale nie jest big, to prawie taki mcdouble z dodatkową sałatą i większą ilością bułki + sezam, ma mniej mięsa niż royal czy wieśmak
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: dla mnie zawsze najlepszy był zwykły jalapeno burger + czasami zwykły hamburger. Piszę poważnie. Są tańsze i smaczne. A jak się ma punkty, to jalapeno burger kosztuje 5 zł :D
  • Odpowiedz