Wpis z mikrobloga

@papadee: Jednak zupełnie inna misja. Tu sobie latali i badali atmosferę, a Wenery kilka razy lądowały w kilkuset stopniowym ogromnym ciśnieniu. Tylko odwierty chyba nie wypaliły, bo ruskie za każdym razem coś o------i.
  • Odpowiedz