Wpis z mikrobloga

@arnoldinho71: taki mały stoliczek i 4 krzesła. Chyba do chlania wódy albo picia herbaty w 4 osoby. Żeby coś zjeść to 2 osoby optymalnie przy takim czymś

Btw. Chyba dziś każdy salon meblowy ma linię produktów pod landlordów i flipperów. Tą współczesnie wyglądającą linię, ale tak naprawdę tani badziew napatrzył mi się ostatnio tak bardzo, że czuję tandetę od samego patrzenia na to zdjęcie.
  • Odpowiedz