Wpis z mikrobloga

@adek-mykmyk: No ja se zrobilem testa. Wzialem wlasnie z papryczkami i chrzanem. Ten z papryczkami to moze mial jeden plasterek papryczki. Ten z chrzanem to moze tam dali tego chrzanu* cala lyzeczke deserowa :D

Ale Moze to tez zalezec od lokalu.

*Ale jesli chodzi o chrzan to ja juz od wielu lat nie jadlem dobrego chrzanu. Jakies same badziewia. A papryczki to po prostu wystarczy dac wiecej :D
  • Odpowiedz
@gorzki99: ja wlasnie wzialem z chrznem i mialem tyle nawalone ze poszlo w nos jak wasabi i lalo sie po papierku XD Zalezy od lokalu. Kiedys trafilem ze smakowal jakby samego majonezu z makczikena dali

Ale ten ognisty to piecze mniej niz zwykly pikantny z ubieglych lat
  • Odpowiedz