Aktywne Wpisy

czehoo +211
Ktoś pamięta strzelaninę w Poznaniu jakieś 2-3 lata temu? Niezła imba to była.
źródło: przysiad na trupa
Pobierz
Nacho_Libre +12
#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm
Dzień dobry,
W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.
Słucham
Dzień dobry,
W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.
Słucham




3 świat to za mało powiedziane jeśli chodzi o leczenie cukrzycy w USA*
*Dotyczy nieubezpieczonych bo ci z ubezpieczeniami z kolei mają nawet CGM znacznie taniej niż my, a głównym problemem z insuliną są raczej limity niż cena
Oczywiście skuteczność takowych jest różna jak pokazuje sprawa Kingsley Fifi Bimpong - zatrzymany, bo ekspert stwierdził, że jest pijany, a był to jednak udar.
Do cukrzycy typu pierwszego insulinozależnej nie możesz się sam doprowadzić XD To choroba autoimmunologiczna, nie ma nic wspólnego z wagą dietą używkami!
Amerykanie latają do Kanady żeby taniej kupować insulinę (ಠ‸ಠ). Więcej szczegółów w linku poniżej:
Pieniądze albo życie: czyli jak się leczyć w USA https://dai.ly/x9qxgkc