Aktywne Wpisy

Moseva +24
Jaką ściemę wciskasz sobie od lat?
Ja zacznę: od jutra dieta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja zacznę: od jutra dieta ( ͡° ʖ̯ ͡°)

EDWARD_MORDAKE +19
Wariaty, co sie wczoraj o------o, przeżyłem incepcje XD
Byłem sobie we śnie, skumalem się że to sen ale sceneria to był kościół, dużo ludzi, mówię a dla beki im powiem że to sen - ich oczy się zmieniły na czarne, każdy się na mnie zaczął gapić, creepy jak c--j, podeszła do mnie kobieta mówi "nie powinno Ciebie tutaj być" i pum nagle czerń, obudziłem się, nagle skumałem że to znowu jest sen,
Byłem sobie we śnie, skumalem się że to sen ale sceneria to był kościół, dużo ludzi, mówię a dla beki im powiem że to sen - ich oczy się zmieniły na czarne, każdy się na mnie zaczął gapić, creepy jak c--j, podeszła do mnie kobieta mówi "nie powinno Ciebie tutaj być" i pum nagle czerń, obudziłem się, nagle skumałem że to znowu jest sen,





Postuluję,żeby XIII "pechowa" edycja była Turniejem Mistrzów.
Niech zaproszą największych loserów z całej historii programu, którzy nadal są singlami.
Sprawdzimy,czy wyciągnęli lekcje ze swoich występów i mając drugą szansę w programie potrafią stworzyć bardziej udane relacje.
Nominuję Rolanda, Dahmera, Koniarę.
Podajcie swoje typy
(kolejność przypadkowa):
1. Dahmer od skrimów
2. Dejw BMW
3. Dareczek Goofy
Komentarz usunięty przez autora