Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony

Postuluję,żeby XIII "pechowa" edycja była Turniejem Mistrzów.
Niech zaproszą największych loserów z całej historii programu, którzy nadal są singlami.
Sprawdzimy,czy wyciągnęli lekcje ze swoich występów i mając drugą szansę w programie potrafią stworzyć bardziej udane relacje.

Nominuję Rolanda, Dahmera, Koniarę.
Podajcie swoje typy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@6182: tutaj to musiałoby być top 10, bo w 5 się nie zmieszczę:
(kolejność przypadkowa):
1. Dahmer od skrimów
2. Dejw BMW
3. Dareczek Goofy
  • Odpowiedz