Wpis z mikrobloga

w------i cyklopa (albo sam se poszedł)

According to information from The Telegraph, the energy drink company and motorsport consultant Dr Helmut Marko (82) have decided to part ways. According to a report in the British newspaper, the Austrian will step down from his role at the end of the year – even though his contract was valid until the end of next season's Formula 1 championship.


https://www.bild.de/sport/mehr-sport/formel-1-trennung-zwischen-red-bull-und-dr-helmut-marko-6936d6ec9f2b81ad2aca06bc

#f1
niechcetukonta - w------i cyklopa (albo sam se poszedł)
According to information from...

źródło: c7cba4b6369c1f6422d014d3ccb1232a,6d347886

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uuuuuuuu to w tym roku i Napalony i Zombiaczek polecieli. Grubo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RitmoXL: może razem coś zmontują, jakiś własny zespół? Może jeszcze jest dostępna w sprzedaży ta skorupa od Stefan GP? ( ͡º ͜ʖ͡º)

cymbał pomógł w-----ć hornera po czym go w----------ą, no któż się spodziewał xD


@Referentdsniezgodnosci: całkiem satysfakcjonująca ironia sytuacji, gdy korporacyjny menedżer-bulterier mający
  • Odpowiedz
@Referentdsniezgodnosci: Maxowi nic nie będzie, w najgorszym wypadku pojeździ rok w słabszym aucie i już latem będzie szukać miejsca na przeprowadzkę. Zresztą wszyscy będą wyczekiwać układu stawki, nawet Toto pogonił część udziałów na wypadek ewentualnej klapy.
  • Odpowiedz