Wpis z mikrobloga

#minipc #pc #komputery #pytanie #pcmasterrace
Która firma tworząca minipc jest najlepsza?
MLLSE
GMKTec
SOYO
Coś innego?

Podrożały niestety ostatnio, a chciałbym coś kupić do 550-600 zł (podstawowe zadania + gierki indie, żadnych dużych wymagań), taniej już chyba nie będzie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Która firma tworząca minipc jest najlepsza?

  • MLLSE 0% (0)
  • GMKTec 61.5% (8)
  • Soyo 23.1% (3)
  • Inna? 15.4% (2)

Oddanych głosów: 13

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach