Wpis z mikrobloga

Trzymacie kciuki? ʕʔ
Nie spałam pół nocy układając kolejne strategie w głowie, ale w końcu od czego mamy pod ręką najlepszego energetyka na świecie? ( ͡ ͜ʖ ͡)

#f1
HannahSchmitz - Trzymacie kciuki? ʕ•ᴥ•ʔ
Nie spałam pół nocy układając kolejne strateg...

źródło: embed

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach