Wpis z mikrobloga

Mirki,
rezerwację lot + hotel dokonałem przez pośrednika esky, jeden pokój dla 3 osób dorosłych, drugi dla 2 dorosłych.
Sprawdziłem pokoje w tym hotelu na oficjalnej stronie internetowej, i okazało się, że pokój dla 3 osób w rzeczywistości jest dla 2.
Na booking'u to samo. Nie ma możliwości wzięcia tego rodzaju pokoju dla 3 osób.
Czy ktoś miał sytuację, że pośrednik coś źle zarezerwował?
Wysłałem zapytanie w środę do pośrednika, ale na razie odpowiedzi brak.
Wolałbym uniknąć problemów już pierwszego dnia.
Dziękuję.
#wakacje #wyjazd #urlop #tanieloty #taniepodroze #taniepodrozowanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@gpawelpl: Wylot mam dopiero 1 marca. Natomiast kontaktowałem się z support'em esky, i podobno wszystko ma być ok, tzn. hotel potwierdził rezerwację pokoju dla 3 osób.
  • Odpowiedz