Wpis z mikrobloga

Miraski, czy jeśli jest most wifi czy też punkt-wielopunkt to czy urządzenia "klienckie" są też od razu punktami dostępowymi? Działa to także z tym nowym CAPsMANem?
#mikrotik #siecikomputerowe
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mirekwirek: Przykładowo SXTsq 5 ax - jeśli na każdym swoim budynku dodałbym je to one oprócz odbierania połączenia z głównego źrodła same w sobie też będą zewnętrznymi punktami dostępowymi czyli w tych budynkach lekko wokół na zewnątrz dadzą mi internet po wifi?

Czy gdy są typowo jako mosty wifi to nie są punktami dostępowymi?

Ja dotąd na Omada i chcę przejść na Mikrotiki z którymi o dziwo mam więcej dośwaidczenia
  • Odpowiedz