Aktywne Wpisy

WielkiNos +285
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Whiskeyjack29 +61
Napisałem sobie posta że zarabiam 13 500 netto, czyli 22 000 brutto a pracodawca daje 26 500 + benefity pozapłacowe powiedzmy łącznie 27 000 i ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie (w której pomimo mojej niechęci do tego miasta dla bezpieczeństwa zostać muszę, bo zdalna to 5% obecnego rynku). Ile się wylało boomerstwa że wcale nie jestem w top 10% zarobków, że co ze mnie za IT skoro dostaje takie grosze, że





Polska górą! Tak właśnie się dzieje, gdy inflacja spadła do rekordowego 2,4%. Bravissimo!
@frutson: jest taniej niż zakładali. Miało być drożej ale ich zaskoczyło i jest mniej drożej czyli taniej ;)
Putinflacja spadła.
No to porównajmy.. Który materiał jest bardziej absurdalny?
Potem, po wielu latach obejrzałem transmisję TVP z wiecu Trzaskowskiego. Muzyka, zdjęcia miały bardzo podobny wydźwięk. Co prawda wyglądało, że jest na żywo (w przeciwieństwie materiału z Dudą, który został wcześniej zmontowany), ale dźwięk muzyki był czysty, leciał bezpośrednio do TVP. Całość tej transmisji sprawiała wrażenie materiału propagandowego, podobnego do wcześniejszego z Dudą.
@Skallagrimsson:
Tutaj jest link do tego
Nie ma ujemnej inflacji
Sama wiki ang ma taką definicje deflacji(chociaż mówi o inflation rate a nie samym zjawisku inflacyjnym) https://en.wikipedia.org/wiki/Deflation
a GUS Polski, inflacje tłumaczy potocznie na Wskaźniki cen towarów i usług konsumpcyjnych który jak najbardziej może być ujemy
https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ceny-handel/wskazniki-cen/wskazniki-cen-towarow-i-uslug-konsumpcyjnych-pot-inflacja-/
Wiadomo
źródło: image
Pobierz