Wpis z mikrobloga

czasem mam wrażenie, że Google maps próbuje rozładowywać ruch kierując kierowców różnymi drogami. nie jestem w stanie sobie wyobrazić z jakiego innego powodu dlaczego czasem wybiera mi tak skrajnie niekorzystne trasy, zarówno jeśli chodzi o długość, jak i o zakorkowanie… gdyby nie to, że na waze nie ma restauracji itp, to bym nie korzystał z tej nawigacji nigdy

#waze #googlemaps
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powodzenia: Jest dokładnie tak ale paradoksalnie przy wielu korkach celowo trzyma w tych korkach zamiast puścić sprytnymi objazdami - dawniej tak było. Wkroczyła jakaś moderacja w algorytmie żeby nie robić ludziom z osiedli nagle tras przejazdowych. Ale wiochami czasem potrafi poprowadzić strasznymi.
  • Odpowiedz