Wpis z mikrobloga

@PozdroMleczny: w sumie takie jak zawsze, choć kiedyś były dycha + jakieś pkt
a żeby za darmo mieć kanapkę to prawie 3tys pkt czyli wydane prawie 300zł

ale lepiej tak niż wcale
  • Odpowiedz