Wpis z mikrobloga

@WaltherW: z tym zbójem to chyba jak z filet-o-fish, każdy tak przeżywał, że go wycofali, a jak wrócił to prócz pierwszych paru dni to nikt tego nie kupował podobno xD i właśnie jak były te dwie kanapki to drwal wiódł prym

ale jak coś to jest w niemczech :p
  • Odpowiedz