@user2138: jak nie miałeś innego wyjścia to nie bardzo to był wybór - czy daje ci pociechę albo poczucie sprawczości myślenie, że to MGTOW a nie MSTOW?
@user2138: było wałkowane 1000 razy, ale jak jesteś normikiem to looks max. Albo naucz się żyć w samotności, ale nie kłam że jesteś mgtow. Każdy poniżej chad-lite nie wybiera mgtow, jest na niego zesłany.
jak nie miałeś innego wyjścia to nie bardzo to był wybór
@Fala_Magnezu: Wiesz co, nie miał wyboru jeśli chodzi o incelstwo. Natomiast od takich społeczeństwo oczekuje jeszcze większego simpienia i tryhardowania o przebolcowaną tzipę, a niepójście tą drogą to jak najbardziej świadomy wybór.
@Wutelgi: jak najbardziej godność można zachować i trzeba o to walczyć, nie upadlać się dla odpadków ze śmietnika matrymonialnego. Pytanie czy OP dokonał świadomego wyboru czy np. baby by chciał, ale się bał, i dlatego nie próbował. Często dokonujemy racjonalizacji wstecznej, a to nie jest do końca zdrowe. Należy zmierzyć się uczciwie ze swoim s-----------m.
@Femboy30k: normickie urojenia siegaja zenitu
@Fala_Magnezu: Wiesz co, nie miał wyboru jeśli chodzi o incelstwo. Natomiast od takich społeczeństwo oczekuje jeszcze większego simpienia i tryhardowania o przebolcowaną tzipę, a niepójście tą drogą to jak najbardziej świadomy wybór.