Wpis z mikrobloga

Niemcy pracują nad własnym statkiem kosmicznym Argo. Po dostarczeniu ładunku na orbitę Argo wracać ma na Ziemię nie na spadochronie, ale dzięki innowacyjnemu nadmuchiwanemu opóźniaczowi. Za projektem stoi RFA, jedna z trzech prywatnych niemieckich firm rozwijającymi własne niemieckie rakiety nośne.

Więcej:
==> Niemiecki statek kosmiczny Argo | Kosmonautyka.pl <==

#niemcy #kosmos #kosmosboners #technologia #ciekawostki #geopolityka #bawaria #rfa #europa #gruparatowaniapoziomu #eksploracjakomosu #iss #rakiety #kosmicznapropaganda #biznes #newspace
yolantarutowicz - Niemcy pracują nad własnym statkiem kosmicznym Argo. Po dostarczeni...

źródło: statek-kosmiczny-argo-wizualizacja

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach