Aktywne Wpisy

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
prometheusfides +38
Zamknąłem dziś wszystkie pozycje CFD na ropie i wypłaciłem resztę środków.
Przez ostatnie 4 miesiące grałem spokojnie – trochę CFD, trochę akcje. Bez spiny, bez all-inów. W efekcie podwoiłem depozyt. Wszystko wyglądało dojrzale, pod kontrolą, jak trzeba.
I wtedy wjechała ropa i pomysł na „łatwy hajsik”.
Miałem
Przez ostatnie 4 miesiące grałem spokojnie – trochę CFD, trochę akcje. Bez spiny, bez all-inów. W efekcie podwoiłem depozyt. Wszystko wyglądało dojrzale, pod kontrolą, jak trzeba.
I wtedy wjechała ropa i pomysł na „łatwy hajsik”.
Miałem





Twoje zdrowie!
I całej reszty też ;]
#tabaka #snuff #wykopsnuffersclub
źródło: IMG_20251204_103719447~2
Pobierzco prawda kupiłem ją chyba może z raz czy dwa, ale to przecież podstawowe portfolio Poschla, co to się porobiło
beznadzieja, biurokracja zatriumfowała po raz kolejny tak jak z Bernardem...
źródło: temp_file6778288670200003968
Pobierz@vinmcqueen: Wegry maja swoje rozwiazanie :DDD
źródło: image
Pobierz