Wpis z mikrobloga

Jeśli kiedyś będę chciał poddać się eutanazji to ugotuje 2kg fasolki po bretońsku, udam się do Hani żeby zjadła wszystko na jednym posiedzeniu i poproszę ją żeby usiadła mi swoją tłustą dupą na mojej mordzie. Gdyby od czasu do czasu urzekłaby mnie potężnym bączurem to juz w ogóle chyba bym się popłakał ze szczęścia i piękniejszej śmierci bym nie doświadczył nigdy

#f1
ZarejestrowanyMimoWoli - Jeśli kiedyś będę chciał poddać się eutanazji to ugotuje 2kg...

źródło: 1000073861

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach