Wpis z mikrobloga

Karol Nawrocki wetując ustawę o psach na łańcuchach postąpił genialnie, bo łańcuch to największy przyjaciel psa, serio.

Łańcuch nie tylko chroni świat przed psem, ale też psa przed światem - ogranicza jego ekspansję i ogranicza rozprzestrzenianie chorób, czego nie rozumieją ci, co psy traktują jak członków rodziny.

Pan Prezydent wie, że dziś ludzie przez choroby psychiczne wpuszczają psy do łóżka i całują je, zapominając, że pies od wieków miał pomagać w gospodarstwie, a nie być miękkim członkiem rodziny - to było jedyne co go ratowało przed łopatą.

Wybór Karola Nawrockiego na prezydenta to najlepszy moment dla Polski od czasów chrztu, bo jako historyk i prezes IPN też przywrócił prawdę i dumę narodową, dbając o bohaterów jak Żołnierze Wyklęci. Dzięki niemu Polska wraca na właściwe tory, a takie decyzje jak wetowanie absurdu z ustawą o psach pokazują, że mamy lidera z jajami, a nie fanatycznych bambików.

Nie zapraszam do dyskusji, bo nawet nie ma sensu.

I pomyśl sobie co by pomyśleli Twoi przodkowie, gdyby widzieli Cie jak posłusznie chodzisz za pimpusiem i podkładasz mu dłoń pod odbyt, aby złapać ciepłą kupkę w rączkę. Absolutna hańba.

P.S.
Twój pies też nie ma do ciebie szacunku.

#polityka #pis #psy #psiarze #nawrocki
ambasada_oskariatu - Karol Nawrocki wetując ustawę o psach na łańcuchach postąpił gen...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Wybór Karola Nawrockiego na prezydenta to najlepszy moment dla Polski od czasów chrztu, bo jako historyk i prezes IPN też przywrócił prawdę i dumę narodową, dbając o bohaterów jak Żołnierze Wyklęci. Dzięki niemu Polska wraca na właściwe tory, a takie decyzje jak wetowanie absurdu z ustawą o psach pokazują, że mamy lidera z jajami, a nie fanatycznych bambików


@ambasada_oskariatu: Człowiek z ludu rozumiejący polskie realia, a nie oderwany od rzeczywistości
  • Odpowiedz
  • 0
@ambasada_oskariatu: trzeba było inaczej to uregulować i jaki problem

ale jak się nie umie, stawia podobnie jak wiatraki morskie w strefie bezwietrznej

to powodzenia
  • Odpowiedz
  • 0
@zrzed: Jedyna regulacja do psów to powinna być roczna opłata w wysokości 2000zł, choć i tyle nie wiem czy jest w stanie zrekompensować obsrane trawniki, chodniki i lasy. No i absolutny zakaz trzymania psa w bloku, bo w większości plebs ma takie pomysły.
  • Odpowiedz