Wpis z mikrobloga

  • 0
ale szkoda strzępić


@szwajcarski-szlak:
Bydło i barany trzeba trzymać w zagrodach, inaczej się rozpierzchnie a towarzystwo ludzi kulturalnych to nie dla bydła miejsce. ((oo))
  • Odpowiedz