Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze widzę, że jeśli chcę sobie kupić photoshopa na miesiąc to muszę wybulić prawie 200 zł? Są plany tańsze miesięcznie, ale gdy kupuje się na rok. Nie ma żadnej innej opcji? Około rok temu było za 100 zł...
#photoshop
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@sm_m: no właśnie chciałem na miesiąc żeby pobawić się nano bananowymi opcjami. Ale ta cena to rozbój w biały dzień
  • Odpowiedz