Witam. Czy da się w jakiś sposób zrobić kopię zapasową maili offline? Mam już 60GB skrzynkę bo się zbiera z wielu lat. Najchętniej bym to pobrał tak żeby można było sobie na dysku w razie czego wyszukać treść czy załącznik. Myślałem że thunderbird mi pomoże ale to strasznie muli i co chwilę chce porządkować. Może są jakieś dedykowane programy do przechowywania maili offline? Może być płatny program. #komputery #internet #pomocy #technologia
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link