Aktywne Wpisy
CzarnaAlbinoska +172
A takie bento robię mężowi na nockę ^^
grilowany wrap z domową pasta z tuńczyka, ogórkiem i sałatą, jajko z majonezem, grillowana cukinia w panierce z parmezanu, polana sirracha mayo, dodatki rzodkiewki w kwiatki (wyglądają retarded ale nie umiem jak japońce), na górze śliwka w plasterkach i czereśnie, koreański pikantny smaczek, ciastko z serem i solą i kostka czekolady w pudełeczku ^^
#gotujzwykopem
grilowany wrap z domową pasta z tuńczyka, ogórkiem i sałatą, jajko z majonezem, grillowana cukinia w panierce z parmezanu, polana sirracha mayo, dodatki rzodkiewki w kwiatki (wyglądają retarded ale nie umiem jak japońce), na górze śliwka w plasterkach i czereśnie, koreański pikantny smaczek, ciastko z serem i solą i kostka czekolady w pudełeczku ^^
#gotujzwykopem
źródło: 1000017803
Pobierz
1-1-1-1 +117
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





Czy jak redukuję na lowfat albo lowcarb to jest różnica w kontekście ogólnego spadku wagi? Insulina zmniejsza lipolizę, ale chroni mięśnie przed rozpadem. Czy warto jeść np. 60g tłuszczy na podtrzymanie hormonów i reszta węgli, czy lepiej mało węgli? Białko wszędzie takie samo. Zależy mi na jak najszybszej redukcji i jak najmniejszej utracie mięśni.
Jeżeli w trakcie redukcji trenujesz intensywnie trzymałbym węgle wysoko, głównie z tego względu, że na niskich węglach trudno jest d------c fajny trening. Słabszy trening - słabszy bodziec - ewentualnie większa strata tkanki mięśniowej.
Co do samych badań w tym temacie - różnica znikoma, około 1%, więc trzymaj się tego z czym Ci wygodniej fizycznie i psychicznie.