Wpis z mikrobloga

@Pnnn: Od strony slezy nic nie bylo. Mozna uznac to za delikatna mgle. Karko z rana sprawdzalem od strony czeskiej cos bylo. Jednak w porownaniu do wczorajszego dnia juz znacznie mniejsza inwersja w karko i na sniezniku.
Na szczelincu i na sowiej zdecydowanie lepiej.
W sumie to od tygodnia w karko sie utrzymywalo. ;) ale za krotki dzien, na szybkie tripy po gorach, juz nie mowie o obuwiu. W trailowkach
wspomnienieciszy - @Pnnn: Od strony slezy nic nie bylo. Mozna uznac to za delikatna m...

źródło: 1000094903

Pobierz
  • Odpowiedz
@wspomnienieciszy: zdjecie trochę pozno zrobione ale kolo południa od kamiennej gory do karpacza byo widać mocno, ale bardziej w okolicach walbrzycha, widziałem filmik z dzikowca, wszystko na okolo w chmurach
  • Odpowiedz
@obywatel_z: @Pnnn Wow. Nie bylem na tej nowej wiezy w dzikowcu i chyba powoli zaluje.

Ja biore wysokogorskie. Jeden but 1kg, wiec owszem zejscie ze szlaku i dreptanie takim czolgiem pod gore jest ok, ale na szlaku wydeptanym juz jest slisko.
Praktycznie zbiegalem z kalenicy wlasnie obok sciezki, bo sama sciezka mocno wyslizgana.

@obywatel_z sniegu malo. Z wierzchu jakos wyglada na warstwe, ale pod spodem woda. Schodzac ze
wspomnienieciszy - @obywatelz: @Pnnn Wow. Nie bylem na tej nowej wiezy w dzikowcu i c...

źródło: 1000094879

Pobierz
  • Odpowiedz