Wpis z mikrobloga

Na tym okrążeniu zjazdowym słyszymy: „Och, McLaren zostaje na torze” i wszyscy pytają: „Jesteś pewna? Na pewno chcesz zjechać do boksu?”

Pomyślałam: „Tak, naprawdę chcę. Nie, to na pewno jest właściwa decyzja”

#f1
fevo - Na tym okrążeniu zjazdowym słyszymy: „Och, McLaren zostaje na torze” i wszyscy...

źródło: 1000011938

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fevo: nie wiem jakimi przygłupami trzeba by było być żeby nie wykorzystać darmowego pitstopa w wyścigu z ich limitami
  • Odpowiedz
@fevo: czasami warto zaryzykować...o ile umie się szybko liczyć ʕʔ
Gdyby SC był o jedno okrążenie wcześniej, na pewno nie zdecydowałabym się na taką decyzję ()
  • Odpowiedz
@fevo: zagranie mclarena było tak głupie, że nie jestem w stanie pojąć, jak mogli zostać, albo chociaż nie podzielili strategii. No, chyba, że obaj kierowcy chcieli zostać to kij im w oko. To nawet niezbyt mądry ja z kanapy od razu widziałem że 50 jest podzielne przez 25 XD
  • Odpowiedz