Wpis z mikrobloga

zdejmij czapeczkę foliową. Antonelli puścił Norrisa bo zblokował opony, a nie bo pomaga McLarenowi.


@OgurRicc: czapeczka to ci co najwyżej przepływ krwi blokuje, raczej każdy się domyślił że chodzi o Austrię
  • Odpowiedz
@anomalia_: to też nie było intencjonalne ze stronny Kimiego. Dlaczego w ogóle porównujesz implikację użycia trzech kierowców do skasowania McL do incydentów wyścigowych?
  • Odpowiedz