Wpis z mikrobloga

Dawno nie pisałem ale podczas krótkiego wypadu zimowego do calpe na szczycie coll de rates spotkałem ciekawą osobę która ćwiczyła ostatni odcinek, parę razy podjeżdżał :) a w komentarzu kolejny bonus, zgadujcie kto to ( ͡ ͜ʖ ͡)

#szosa #triathlon
Piechun - Dawno nie pisałem ale podczas krótkiego wypadu zimowego do calpe na szczyci...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Desmosedici belg do końca roku musi jeździć w ciuchach soudala a Holender zagadany jako że obaj mamy canyona aeroad powiedział nice bike xd i tyle go widzieli, moje 300W wystarczyło żeby oddalał się tylko szybko a nie bardzo szybko xd
  • Odpowiedz