Aktywne Wpisy

nitemar_ +44
Ale sie dzis boty pisokonfowskie odpalily, jakby co najmniej pis wygral xdd. Elektorat KO po prostu ma wymagania. ktore nie zostaly spelnione, wiec elektorat to pokazal, tyle.
#krakow
#krakow

ProstyHuop +19
#321685 ogułem to smutno mi huopy niby żyje a straciłem życie za życia nie widzę dalszej perspektywy na lepsze jutro a do tego ten czas zapierdox strasznie pewno mrugne i będę miał 50+ lat o ile wcześniej nie umrę przez alkoholizm/zawał/udar/raka a nic nie przeżyłem, nic nie doświadczyłem, zawsze sam i umrę sam bez żadnego celu w życiu, jak jakiś npc ołwa





źródło: c75119365e51d7f9d40c2b9946781e1e886c40898013d8f182ea6952acba9bce
Pobierzźródło: att.-IHGM6VcNNMMLnXTVpn1kn_sVglUj7pCOAqjxJswxRM
Pobierzźródło: images
Pobierz@polini: Nie w----------e jest nieco łatwiejsze niż bycie kulturystą z super pensją. To musisz przyznać