Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie kupić obligacje prze PKO BP bo mam tam konto. Założyłem rachunek i dałem dyspozycję. Tylko nie wiem czy pobierze mi kasę automatycznie z podpiętego konta czy sam muszę zasilić rachunek. Niby w regulaminie jest że trzeba zasilić. Ale mam tylko numer konta, ani nazwy banku, ani tytułu przelewu. Może w dzień roboczy pobierze automatycznie z głównego?

#obligacje #inwestycje
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarrL: A przelewałeś pieniążka na ten rachunek rejestrowy z konta pko? Czy automatycznie ci pobrało z twojego konta jak złożyłeś chęć zakupu obligacji?
  • Odpowiedz