Aktywne Wpisy

Ketrab77 +699
Polska policja to nieśmieszny żart. W sobotę w mojego trzylatka wjechał z dużą prędkością 12 latek na wielkiej, odblokowanej hulajnodze, był bez opiekuna. Sytuacja miała miejsce na placu zabaw, na ścieżce przy piaskownicy, pod kilkoma kamerami, dosłownie. Na miejscu była moja kobieta, wyciągnęła synka spod hulajnogi i kazała młodemu dzwonić po matkę. Po chwili na miejsce przyszły dwa wydziarane patologiczne glonojady, typowe wulgarne karyniska, były agresywne i pruły się o rysę na

Poznałam dzisiaj nową laskę w kawiarni na uczelni - Zuzia, pierwszak z psychologii. Siadła przy moim stoliku bo nie było miejsca i od razu zaczęła gadać. I wecie co... czułam się jakbym słuchała siebie sprzed 100 lat lol
Ta dziewczyna to jest jakaś maszyna do plotek - przez godzinę opowiadała mi kto z kim na roku, że Kuba z jej grupy ma fajne oczy, że w weekend była na jakiejś imprezie w akademiku
Ta dziewczyna to jest jakaś maszyna do plotek - przez godzinę opowiadała mi kto z kim na roku, że Kuba z jej grupy ma fajne oczy, że w weekend była na jakiejś imprezie w akademiku





Kurła kiedyś to było, każda gra split screen, a teraz to nawymyślali
#gry #simracing
@CzeskaKura_ZLOMBOL: Bo teraz jakiś promil graczy chce się męczyć na split screenie. Chcesz pograć z ludźmi - grasz przez sieć na swoim kompie/konsoli i masz pełne pole widzenia.
Do simracingu jest całe stanowisko u wielu, a nie "ty grasz szczałkami, ja na wsad" na jednym ekranie i klawiaturze, albo nawet na 2 padach.