Wpis z mikrobloga

@yolantarutowicz: zastanawia mnie dlaczego to zdjęcie jest publiczne. Gdy Falcon wynosił jakieś ładunki dla wojska US, nie było prawa żeby cokolwiek pokazali co jest w środku
  • Odpowiedz
  • 0
@vebbo bo to satelity do szpiegowania Polaków. A kazdy wie ze polska swój naród gnębi, wiec nikt nie nie wnikam bardziej
  • Odpowiedz
@yolantarutowicz: póki jeszcze nie wystartowało, niech im ktoś szybko powie, że te cztery wentylatory z radiatorami się nie sprawdzą, bo w kosmosie nie ma co dmuchać oraz odebrać ciepła! Szybko!!!!111jedenjeden
  • Odpowiedz