Wpis z mikrobloga

Jakie jest teraz zdanie wykopków o obecnie toczącej się kampani dezinformacyjnej Niemiec mającej na czelu oczernić Polskę? Pewnie udają że nie ma tematu?
#niemcy #polska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szczupix37: Oni swojej polityki nie zmienili. Konsekwentnie od lat próbują przesunąć winę na Polaków, bo Niemiec ma euro, a to niemiło mówić o kimś źle kto ma pieniądze. Prof Wolniewicz w ostatnich latach życia zrobił parę filmów na ten temat.
Defined - @Szczupix37: Oni swojej polityki nie zmienili. Konsekwentnie od lat próbują...
  • Odpowiedz