Wpis z mikrobloga

@mleko3-2procent: Chłopie o czym Ty gadasz.
Przecież Stanowski jest strasznie antyrosyjski (co popieram). Już Szmaciaka nieźle ugościł.
Poza tym Kumraci to margines - nie znam nikogo, kto by ich oglądał.
Ludziom się wydaje, że są popularni, ale to nieprawda. Zasięgi robią nieliczni wyznawcy mający masę kont i zapewne siedzą cały dzień przy kompie, bo nie pracują.
  • Odpowiedz
Heh... Trzy największe telewizje w Polsce od dwóch lat n--------ą wściekle antysemicki przekaz Al-Jazeery i BBC, ale to Stanowski odpowiada za nastroje neonazistowskie, bo zaprasza do programu dwóch podstarzalych homosiów na utrzymaniu białoruskiego KGB xD
  • Odpowiedz
Kanał zero to mix różnych ludzi, stanowski akurat reprezentuje skrzydło Faktu/super express :) czyli tzw tabloidyzacji, ma na tyle dystansu że sam mówi o sobie że reprezentuje chłopski rozum, bierze bieżące tematy bo te się najlepiej klikają czyli najwięcej hajsu zarabia na tym. Reszta ma tematy mnie popularne i zwykle te formaty są lepsze. Z resztą dziennikarz to sprawozdawca a nie opiniotwórca.
  • Odpowiedz
Stanowski wywiadem z kamratami-faszystami ostro przegnie pałę i stanie się dla mnie, ale pewnie i dla wielu innych osób - zwykłym petem.


@patryk-wuwuw: już po kampanii wyborczej można się było wyzbyć wszelkich złudzeń.

Kasa im widocznie nie śmierdzi, nawet jeśli pracują dla polskiego Alexa Jonesa.... Zobaczymy, czy mają rozum i godność człowieka, kilka najbliższych dni to
  • Odpowiedz